classical argument example about smoking essays solar power pros and cons essay southern essays of richard weaver matric dances should be banned essay hindi essays on pariksha ka dar as i lay dying essay questions

Książka kucharska MegaMocni Gotują

Wspieramy wszystkich walczących z COVID-19! Cena książki? 28 złotych. Na co zbieramy? Dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na Atomową Nikolę oraz zakup respiratorów dla Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Na sztuczne płuca powędruje 50% z kwoty bazowej, a także każda złotówka wpłacona ponad nią.

W książce znajdują się 33 przepisy na przepyszne, zdrowe potrawy dla Małych i Dużych. Przygotowane są przez MegaMocnych podopiecznych, ich rodziców oraz nasz zespół. Wszystkie przetestowane, a po sesji zdjęciowej zjedzone ze smakiem. Chcemy, by "MegaMocni Gotują" była świetną pomocą w kuchni, ale także dowodem na to, że komuś pomogliśmy. Wierzymy, że dobro wraca do nas ze zdwojoną siłą.

O wpłaty prosimy na numer konta: 94 1090 1098 0000 0001 2290 6777. W tytule przelewu należy dopisać "DAROWIZNA, imię+nazwisko, adres e-mail". By dostać swój elektroniczny egzemplarz, należy wysłać potwierdzenie przelewu na kontakt@strd.pl - to bardzo ważne.

small-2
small-3
small-4
small-1