battered wife syndrome essays english world language essay discuss your favorite place get lost essay buy nursing essays uk

Masz pomysł na akcję społeczną, inicjatywę, imprezę? Chcesz wejść we współpracę partnerską, pokazać nam swój projekt, ciekawi Cię barter? Zachęcamy do współpracy z nami! Jesteśmy otwarci na naprawdę różne pomysły 🙂

Zrealizujemy materiał wideo, zrobimy piękne zdjęcia, zaprojektujemy grafiki, znamy się też na promocji i marketingu. Można na nas liczyć! Odezwij się do nas na e-mail: kontakt@strd.pl.

Z kim współpracujemy?

Z MegaMocnymi Żłobkami i Przedszkolami jesteśmy wyjątkowo związani. Nasze Stowarzyszenie jest właścicielem tej marki i to właśnie od opieki nad dziećmi rozpoczęła się nasza przygoda z budowaniem międzypokoleniowych mostów. Wspólnie angażujemy się w ogrom projektów, jak na przykład książka kucharska "MegaMocni Gotują", zbiórki skarpetek i wiele, wiele innych.

Korzystając z naszego doświadczenia w angażowanie żłobkowiczów, przedszkolaków i ich rodziców w różne projekty, współpracujemy także z placówką Hula Hop w Borkowie. Razem będziemy pracować nad komunikacją międzypokoleniową, proekologicznymi projektami oraz zbiórkami dla osób, które będą nas potrzebowały. W grupie siła!