Masz pomysł na akcję społeczną, inicjatywę, imprezę? Chcesz wejść we współpracę partnerską, pokazać nam swój projekt, ciekawi Cię barter? Zachęcamy do współpracy z nami! Jesteśmy otwarci na naprawdę różne pomysły 🙂

Zrealizujemy materiał wideo, zrobimy piękne zdjęcia, zaprojektujemy grafiki, znamy się też na promocji i marketingu. Można na nas liczyć! Odezwij się do nas na e-mail: kontakt@strd.pl.

Z kim współpracujemy?

mmlogo

Niepubliczne Żłobki i Przedszkola MegaMocni

Z MegaMocnymi Żłobkami i Przedszkolami jesteśmy wyjątkowo związani. Nasze Stowarzyszenie jest właścicielem tej marki i to właśnie od opieki nad dziećmi rozpoczęła się nasza przygoda z budowaniem międzypokoleniowych mostów. Wspólnie angażujemy się w ogrom projektów, jak na przykład książka kucharska "MegaMocni Gotują", zbiórki skarpetek i wiele, wiele innych.

HHlogo

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Hula Hop

Korzystając z naszego doświadczenia w angażowanie żłobkowiczów, przedszkolaków i ich rodziców w różne projekty, współpracujemy także z placówką Hula Hop w Borkowie. Razem będziemy pracować nad komunikacją międzypokoleniową, proekologicznymi projektami oraz zbiórkami dla osób, które będą nas potrzebowały. W grupie siła!